| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Cor | Personalizado |
| Serviço pós-venda prestado | Apoio técnico por vídeo, Apoio on-line, Engenheiros disponíveis para serviços de máquinas no estrang |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Nome | Usado empilhando o equipamento |
|---|---|
| Profundidade de furo | 58000 (MILÍMETRO) |
| Peso | 78T |
| Tipo da máquina | SR80C |
| Vantagem | Preços de alta qualidade e de fábrica |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Motores | Weichai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Tipo | Tambor de núcleo |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM | Disponível |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Materiais | ferro fundido |
|---|---|
| application | machinery |
| Pressão nominal | 31.5Mpa |
| Oem | available |
| camada de aplicação | Solo, Terra, Rocha, Argila, Lama, Etc. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Cor | Negro |
| OEM | Disponível |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Nome do produto | Trado Reto |
| Profundidade máxima de perfuração | 70m |
| OD | 1600 mm |
| Teeth Number | 6 |