| Materiais | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn para brocas; 16Mn/35CrMo para barras de Kelly; Q235 para tubos de tremie |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Uso | Furo de alta velocidade da pilha da construção de estradas |
|---|---|
| Nome do produto | Bloqueio da rocha de OD482 milímetro e Kelly Bar de fricção |
| Profundidade de Max Drilling | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Tipo do fechamento | Inmterlocking completo |
| Uso | Construção que empilha o furo |
|---|---|
| Nome do produto | Kelly Bar de bloqueio |
| Profundidade de Max Drilling | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Tipo do fechamento | Inmterlocking |
| Nome | Tipo Kelly Box 200*200 de Bauer |
|---|---|
| Material | 35CrMo com tratamento térmico especial |
| Aplicação | Equipamento de perfuração giratória do SÊNIOR XR de Bauer Soilmec Mait IMT |
| Vantagem | Preços de alta qualidade e de fábrica |
| Cor | Personalizado |
| Nome | Junção terminal |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Aplicação | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane que empilha equipamentos Kelly Bar |
| Tamanho | necessidade da barra de 355 406 470 508 Kelly |
| Detalhes da embalagem | Caso de madeira |
| garantia | 6 meses |
|---|---|
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn para o bocado de perfuração; 16Mn/35CrMo para a barra de Kelly; Q235 par |
| Serviço pós-venda proporcionado | Suporte laboral video, apoio em linha, coordenadores disponíveis para prestar serviços de manutenção |
| Nome do produto | broca Bauer Type que bloqueia a barra de Kelly para empilhar |
| Aplicação | Plataforma de perfuração rotativa Bauer Sany XCMG, perfuração de rocha |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Cor | Personalizado |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Serviço pós-venda prestado | Apoio técnico por vídeo |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Garantia | 1 ano, indisponível, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Cor | Personalizado |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |