| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Materiais | aço carbono de alta qualidade |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| PARAFUSOS | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nome do produto | Pilha furada única embalagem do furo da fundação de pilha da broca da parede das peças de maquinaria |
| Materiais | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Condição | Utilizado |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Serviço pós-venda prestado | Coordenadores disponíveis para prestar serviços de manutenção no ultramar à maquinaria, suporte labo |
| Tamanho | Tamanho personalizado |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Materiais | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Duração | 1-6m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Tipo de máquina | Equipamento de perfuração |
| Certificação | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Materiais | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Cor | qualquer outra cor |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Tipo | Treinos |
|---|---|
| Package | SET |
| Número de peças | 1 |
| Material | Q345B |
| Cor | qualquer outra cor |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Detalhes da embalagem | Cliente |