| Uso | Ferramentas de perfuração de fundação |
|---|---|
| Garantia | 1 ano |
| Nome do produto | Barra 4X13m de Kelly das ferramentas de perfuração da fundação para o equipamento de perfuração Soil |
| tipo | Interligação / Fricção |
| Profundidade de perfuração | 20-120m |
| nome | Balde de solo |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Detalhes da embalagem | Personalizado |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Tipo | Interligação / atrito / barra Kelly combinada |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Usar | Mineração de minério, exploração em profundidade, estradas, pontes, ferramentas de perfuração |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| tipo | Treinos |
|---|---|
| Pacote | Caso |
| Número de peças | 1 |
| Material | aço carbono de aço, de alta qualidade |
| Tamanho | Personalizar |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementos | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Aplicação | Máquina de escavação de poços, escavação de pedras de grande calibre |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementos | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Garantia | 1 ano, 6 meses |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Garantia | 6 meses |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |